Kórejská čierna maska už aj na Slovensku

Trápia vás nedostatky na vašej pleti? Chceli by ste sa ich rýchlo zbaviť? Pokiaľ aj vás trápia vyrážky, akné či čierne bodky na čele, na nose, na brade alebo na iných partiách pleti, chceli by sme vám predstaviť revolučný produkt. Produkt, ktorý už po prvom použití bude mať značné účinky a ktorého výsledok si aj vy okamžite všimnete. Tým produktom je kórejská zlupovacia čierna maska na tvár, ktorá dokonale pôsobí a vyrieši problémy, o ktorých sme sa zmienili už vyššie. Okrem toho ma množstvo iných plusov, o ktorých sa dočítate aj nižšie v našom článku.

Zázrak z Áziemodelka s ciernou maskou

Už po stáročia je známe, že Aziati sa v kozmetike a v liečebných prírodných metódach vyznajú. Pomerne nedávno sa ku nám dostal produkt, ktorý zmenil život mnohých nespokojným ľuďom. Samozrejme hovoríme o tých, ktorí sa trápili pre svoju pleť a problémy na nej. Čierna maska je ale jednoznačný spôsob ako sa zbaviť čiernych bodiek, vyrážok a akné. Určená je aj pre mužov a pre ženy a funguje aj vtedy, ak je príčinou týchto problémov nejaká hormonálna zmena. Nemusíte to dokonca ani s jej aplikáciou preháňať. Stačí ju používať raz za týždeň, no to závisí od konkrétneho výrobcu. Pričom jej pomocou môžete dosiahnuť lepšie výsledky, ako keby ste išli do kozmetického salónu. A pochopiteľne aj za nižšiu cenu.

Čierna maska na tvár patrí medzi tie najlepšie na trhu

Keď si prečítate to, prečo je tento produkty taký populárny, nebudete veriť, že sa k nám dostal až tak neskoro. Jeho výhody a skutočné účinky sú nepopierateľné, nakoľko doposiaľ ani jeden zákazník nevyvrátil jej neúčinnosť. Pokiaľ si ale kúpite tie najlacnejšie verzie, je možné, že zloženie nebude úplne v súlade s klasickou receptúrou a preto môže byť účinok oveľa slabší.

Kórejská čierna maska na upchaté póry (teda čierne bodky), na podkožné a povrchové vyrážky prípadne hnisavé akné pôsobí aj v iných oblastiach krásy tváre. Má exfoliačnú funkciu, čo znamená, že dokonale odstraňuje odumreté bunky pokožky. To sa prejavuje jemnosťou a hebkosťou pleti, vláčnosťou atď. Vďaka tomu môže pleť oveľa lepšie dýchať a lepšie sa prekrvovať. Čierna maska na tvár vašej pokožke vdýchne nový život. To ale stále nie je všetko.

Tento zázračný produkt obsahuje množstvo účinných a pleti prospešných látok, akými sú aktívne bambusové uhlie, vitamíny B5, A, E, extrakty z liečivých rastlín, kolagén, grapefruitový olej a mnoho iných užitočných látok. Okrem vyššie uvedených kvalít pôsobí čierna maska na tvár aj na hydratáciu, hĺbkové čistenie pleti, zničenie zápalov, zvýšenie pružnosti a regeneráciu buniek. Dokonca vďaka svojím zložkám pôsobí pozitívne aj na vrásky vďaka tomu, že pleť krásne vypína.

Rozumieme, že je až ťažko uveriť toľkým pozitívnym účinkom. No úplne najlepšie je si kórejskú čiernu masku vyskúšať na vlastnej tvári a ihneď pochopíte.

Jednoduché použitie

Napriek tomu, že je tento produkt taký výnimočný, používa sa tak, ako iné zlupovacie masky. Pleť si je potrebné najskôr dôkladne vyčistiť. Ideálne by bolo ak by ste na otvorenie pórov použili naparovaciu saunu na pleť. Potom si len nanesiete potrebné množstvo čiernej masky na tvár, pekne rozotriete a necháte určitú dobu pôsobiť. Ak už zhustne a krasna cista pletstvrdne, môžete sa pustiť do jej zlupovania. Práve to býva pre väčšinu užívateľov najpríjemnejšia časť, hoci možno trochu bolestivá. So zlupovaním čiernej masky totiž sledujú, ako na nej zostávajú všetky nečistoty, odumreté bunky a čierne bodky. Tento prípravok ich doslova povyťahuje a dôkaz máte pred sebou na zlúpenej časti!

Určite sa ale neobávajte toho, ak vaša pleť po odstránení čiernej masky začervená. Je to prirodzená reakcia na to, že sa z pokožky odstránili škodliviny, ktoré jej bránili v dýchaní a správnom prekrvení. Po pár minútach začervenanie zmizne.

Ešte by sme radi dodali, že sa nemusíte báť, že vaša pleť ostane zafarbená. Pri najlacnejších produktoch od pochybných predajcov to ale nevieme zaručiť. Každopádne, ak sa také niečo stane, skúste si pleť premyť vodou alebo s použitím odličovacej alebo micelárnej vody.

Domáca čierna maska na tvár môže byť veľmi zlý nápad

Po celom svete sa nachádza množstvo vychytralcov, ktorí sa snažia jednotlivé produkty napodobniť pomocou surovín, ktoré našli doma. Nakoľko ich to vychádza oveľa lacnejšie ako zakúpenie si originál produktu, pustia sa do toho. Ak ste čítali alebo videli, ako si niekto vyrobil domácu čiernu masku na tvár pomocou surovín ako aktívne živočíšne uhlie alebo lepidlo, určite to neskúšajte doma. Na rozdiel od oficiálnych produktov tieto neprešli  žiadnymi kontrolami. To, že pôsobili na jedného človeka, neznamená, že budú pôsobiť aj na vás. Môžu vyvolať silné podráždenia a alergické reakcie, čo by určite nebolo príjemné. A posledné, čo by vás v tej chvíli trápilo, by boli vyrážky, akné a čierne bodky. Výroba vlastnej čiernej masky na tvár si nevyžaduje len čas, ale aj zručnosť, peniaze a znalosť o presnom množstve jednotlivých surovín. Napriek tomu vám ponúkame nejaké domáce recepty na https://www.fabhow.com/diy-face-masks-for-blackheads.html, ktoré sú na vaše vlastné zváženie.

Z vyššie uvedených dôvodov je preto oveľa bezpečnejšie investovať trochu viac peňazí do originál verzie, ktorá bola overená a osvedčená, ako sa zahrávať s vlastným zdravím a krásou.

Pridaj komentár