Bieliace pásiky odstraňujú zafarbenie aj fľaky na zuboch

Zlé stravovanie a návyky môžu viesť k zafarbeniu chrupu. Ide napr. o víno, kávu, čaj, fajčenie, alkohol, čokoládu a množstvo iných nápojov a jedál. Ak si myslíte, že spôsobujú konštantné zafarbenie, tak sa mýlite. ziarivy usmev modelkyPretože niektoré z nich môžu spôsobiť aj fľaky, čo je pre mnohých oveľa nepríjemnejšie. Zafarbenie si zvykneme všimnúť až vtedy, keď je už stav pomerne viditeľný a pozorovateľný aj inými ľuďmi, s ktorými komunikujete. Postupné žltnutie alebo hnednutie prípadne zosivenie si nezvykneme uvedomiť. Preto je dobré si kontrolovať to, čo robíme a požívame skôr, ako to bude mať viditeľné následky. Mnohokrát len večerné a ranné umytie na odstránenie spôsobeného zafarbenia nestačí a je potrebné prijať iné opatrenia. Dnes je ich však k dispozícii viac ako dosť. Medzi obľúbenú metódu bielenia zaraďujeme aj bieliace pásiky na zuby. Vďaka ním si svoje zafarbenie môžete zlepšiť už po prvom použití.

Na domáce použitie

Ak nemáte čas, nemôžete si zobrať voľno alebo ak nechcete míňať stovky eur za odborné bielenie zubov, bieliace pásiky sú to správne pre vás. Na rozdiel od iných metód, akými sú napr. pasty, gély, prášky, nite, perá či iné produkty, vďaka tejto môžete výsledok spozorovať skutočne už po prvom použití. Ide o zlatú strednú cestu v pomere cena, kvalita a spôsob použitia. Nepotrebujete žiadnu asistenciu, žiadne špeciálne náradie, len si naštudovať návod a už to pôjde. Prvá aplikácia možno bude neistá, no hneď sa do toho dostanete.

Samozrejme, kupovať mačku vo vreci je vždy riskantné. Preto vám aspoň zbežne povieme, ako sa také bieliace pásiky na belšie zuby používajú. Sú dva typy tohto produktu. Prvý je taký, ktorý sa skladá len z týchto pások, ktoré si prilepíte na chrup a už len čakáte. Druhý typ je komplexnejší a bieliace pásiky sú len súčasťou celej procedúry bielenie zubov. Obsahuje nástavec na chrup, vzorkovnicu odtieňov, bieliaci gél, čistiaci sprej a minilampu. Nástavec je univerzálny a prispôsobiteľný. Preto je potrebné si ho nasadiť na chrup ešte predtým, ako do neho aplikujete gél. Dokonale sa chrupu prispôsobí a je pripravený na samotný proces.

Ak ste si ho už prispôsobili, chrup si vyčistíte. Na bieliace pásiky si nastriekajte sprej a potierajte nimi po chrupe počas niekoľkých minút. Potom do násadca dajte gél, pripevnite naňho mini lampu a dajte si ho na zuby. Na zdokonalenie účinku nezabudnite zapnúť mini lampu. Na chrupe sa necháva od 10-30, pričom prvý deň sa necháva pôsobiť najdlhšie a ďalšie dni kratšie a kratšie. Celý proces trvá 5 alebo 7 dní a denne vám to zaberie možno 30 minút. To je ideálna doba, kedy večer relaxujete, pozeráte seriál alebo film. Pomocou vzorkovnice odtieňov sa môžete presvedčiť, že už prvá aplikácia priniesla svoje plody. A že vďaka bieliacim pásikom už máte belšie zuby. Počas celej kúry si môžete odtieň zmeniť až o 14 odtieňov!

Bieliace pásiky na zuby sú bezpečné a testované

Je množstvo metód, ktorými môžete docieliť taký úsmev, o akom snívate. Máloktoré sú však skutočne bezpečné a predstavujú vysoký risk. usmievajuci sa panZlé a agresívne zloženie niektorých z nich, ktoré vám sľubujú rýchly účinok, však môže na vašom chrupe zanechať doživotné stopy a s nimi súvisiace muky. Poškodená sklovina je jedným z najčastejších problémov pri neprofesionálnom bielení zubov, čo vám ale pri bieliacich pásikoch nehrozí. Svedčí o tom množstvo spokojných používateľov, ktorý sa zafarbenia zbavili už do niekoľkých dní. Pokiaľ ide o silné zafarbenie, je o to dôležitejšie  rešpektovať pokyny, nakoľko kúra môže trvať aj 7 dní a vy chcete určite dosiahnuť tie najlepšie výsledky. O účinnosti bieliacich pásikov sa môžete presvedčiť aj prostredníctvom diskusií, recenzií či fotiek reálnych užívateľov pred aplikáciou a pod aplikácii. Viac tipov pre belšie zuby nájdete aj na stránke https://www.webmd.com/oral-health/ss/slideshow-10-secrets-to-whiter-teeth.

Určite si teda nekupujte produkty, ktoré neboli testované. Tým pádom je veľké riziko, že kúru sa skončí neúspešne. Mať zafarbený a zároveň poškodený chrup je snáď najhoršia kombinácia a nikomu to na sebavedomí nepridá. Okrem toho s poškodené a nezdravé zuby nie je možné bieliť nijakou metódou. Ani u zubára, ani pomocou bieliacich pásikov či iným spôsobom. Najprv je potrebné sa postarať o to, aby sa ich stav dal do poriadku.

Poslednou radou je, aby ste neskúšali domáce recepty na bielenie zubov, ktoré ste objavili na internete. Nielenže vám nemusia pomôcť, ale nakoľko nie sú testované, môžu vám uškodiť tak, ako netestované produkty. Ak stále uvažujete nad metódou, ktorou by ste dosiahli biele zuby, my vám môžete odporučiť bieliace pásiky. Zaberajú rýchlo, sú finančne dostupné, testované, teda bezpečené a procedúru môžete vykonať aj sami u vás doma.

 

Pridaj komentár